Reference a názory rodičů a učitelů

„...Dceři se program moc líbí a užívá si ho jako zábavu. Protože ihned po týdnu nastalo markantní zlepšení, musím Včelku jednoznačně doporučit všem dětem a jejich rodičům, kteří se se čtením trápí jako my. 

Jsme tvůrcům programu obě opravdu vděčny. Jsem hlavně ráda, že se jedná o český program, české tvůrce.

Ráda o něm budu informovat ostatní!“

Lenka N., rodič

„Dobrý večer, mám syna do druhe třídy a vcelku děláme tak rok a půl. 

Dnes sem byla se synem na kontrole v pedagogicko-psychologické poradne, kde jsem o Včelce poprvé slyšela. Od té doby jsme byli na kontrole několikrát, ale dnes nám paní magistra řekla, že už vcelku dělat nemusíme, ze syn je už na takové úrovni, že není potřeba.

Samozřejmě číst musíme pořad, ale už to bude jiné.

Proč píšu, chtěla bych Vám a celému týmu vcelky moooooc strašně mooooc poděkovat, za celý tento projekt, program, prostě vůbec za super nápad.Jsme zarny příklad toho, jak super Včelka pomáhá, jak moc synovi pomohla a vlastně i nám jako rodině. 

Takže ještě jednou moooooc děkuji za vše, samozřejmě i za super komunikaci, když jsem něco potřebovala, vše mi bylo super vysvětleno a i ve všem jste mi vyšli vstříc. 

Přeji vám hromadu spokojených rodičů a hlavně děti.A moooc úspěchu do budoucna.

Krásné léto Pavla T. :)“

Pavla T.

„Velmi kladně na syna působí pochvala za správně splněný úkol.

Syna baví doplňování písmenek, má problémy s rozkladem slov. Takže je tohle super. Rád za získané penízky buduje ZOO... Používáme Včelku krátce a jsme spokojeni.“

B. Vilímová, rodič

„Je to skvělý pomocník na procvičení důležitých dovedností potřebných k rozvoji českého jazyka jako školního předmětu. Mému synovi Včelka pomáhá nejen ve čtení, ale zlepšilo se i psaní (problém s diktátem, vynechávání písmen, diakritiky). Je to zábavná alternativa na domácí procvičování českého jazyka, jakákoliv snaha o docvičování pomocí pracovních sešitů na domácí práci u nás vždy selhala. Tato forma funguje již téměř 3 měsíce a stále neomrzela, avšak i tak se cvičí jenom když maminka připomene. Celkově můžu říct, že jsme neměli žádná velká očekávání, brali jsme to jako pokus, o to větší překvapení a spokojenost nám Včelka přinesla.

Spokojeni jsme s různorodostí cvičení, záběr je velmi široký, nejde jen o vlastní čtení, ale související dovednosti, což považuji za naprosto zásadní. Samotnou by mě jako nepedagoga nenapadlo, s čím vším kvalita čtení souvisí. A toto je opravdu úžasný způsob jak se snadno k takové široké nabídce cvičení dostat. Syna navíc baví hravá forma, hezké ilustrace, to, že může pracovat s počítačem...“

M. Novotná

„Ano Včelka funguje lépe než jsme očekávali. Martin s ní pracuje velmi rád.Zábavnou formou se stále zlepšuje.Je nadšený a já děkuji.“

paní Hahnová

„Počítač nepoužíváme téměř vůbec, ale i přesto jsem chtěla dětem oživit výuku aspoň nějakým jiným cvičením. První co se nám ihned zalíbilo byla Vaše Včelka, nejednalo se o žádné doporučení. Líbí se mi jednoduchost, srozumitelnost a nastavení obtížností. Paní co namluvila cvičení má povzbuzující a laskavý hlas, což děti hodně motivuje. Nemáme žádné připomínky.
Děkujeme Vám moc za příjemnou výuku.“

L. Baránková

„Dobrý den, včelka nám funguje skvěle a Fandu opravdu baví.
Myslím, že je aplikace skvělá a žádné zlepšení snad ani nepotřebuje. Jsem ráda, že syna do čtení nemusím nutit.“

K. Bartošová

„Moc vám děkuji. S vaším programem jsem se setkala poprvé, mám dnes na starost svého prasynovce, který má ve škole velké problémy. Učení formou hry jej bavilo a zažil dokonce úspěch!!!“

J. Psotková

„Dobrý den, 
včelka je skvělá. Syn s ní moc rád cvičí, moc ho to baví. 
Včelka funguje skvěle. Podle mě skvělý program pro děti.“

P. Urychová

„Jsem naprosto spokojená, úžasný nápad...jste úžasný lidé, mít  takovou formu tak  vyučování ve škole není problém.“

L. Bořilová

„Škoda, že jsme o Vás nevěděli dřív.... Syna to moc baví a hodně se posouvá.
.....baví to i mně, když se synem klikáme:)“

J.Strangmuller

S včelkou jsme moc spokojení. Funguje dle očekávaní, pro oba syny je to zábavnější forma učení než z knížek a moc se jim líbi se můžou utratit nasbírané body.

J. Buchlovská

„Dobrý den,
chci jen sdělit svůj názor a napsat, že ta Vaše Včelka je skvělá!  :)
Nejsem odborník v oblasti psychologie či pedagogiky, ale připadá mi, že celý způsob procvičování je velmi dobře psychologicky promyšlen, je kreativní, cvičení nejsou stále stejná, dítě je motivováno atd.
Musím říci, že mi je i velmi příjemný hlas oné slečny (?), která velmi pěkně intonuje, artikuluje a mám z jejího hlasu příjemný dojem:) Takže prosím slečnu pozdravujte:D
Se synem se snažíme cvičit denně, občas klade odpor, ale zase na druhou stranu některá cvičení (např. včera přidaný "Diktát") ho vysloveně motivují a baví.
Jsem rád právě za zařazení Diktátu, který tak děti od útlého věku učí kontaktu s PC  a klávesnicí, přitom velmi zdravou formou.
Děkuji za podporu a těším se na další zajímavé typy cvičení, ke kterým se snad časem "pročteme".
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů
MgA. Petr Kuna, Kladno“

MgA. Petr Kuna

„Včelka nám funguje dle očekávání a díky vaším cvičení si dcera Anička podstatně zlepšila prospěch ve škole z českého jazyka. V současné době jsem s Včelkou velmi spokojená a vzhledem k velmi široké nabídce cvičení a motivace k jejich plnění  bychom nic  neměnili. Alespoň zatím...
Moc ráda bych vám popřála spoustu spokojených uživatelů jako jsme my s dcerou  a poděkovala Vám za úžasný nápad jak dětem pomoci s náročnou výukou.
Ještě jednou děkuji a přeji spoustu úspěchů.“

I. Nováková

„Včelka nám funguje dobře a baví nás.
Jsem spokojená a nevím co by se dalo zlepšit - vaše úkoly jsou zábavné a hlavně se mění, což je skvělé, že děláme pokaždé něco jiného.
O Včelce jsme se dozvěděli ve škole od paní učitelky, která nám vše vysvětlila a ukázala. A od té doby se stala včelka naší každodenní kamarádkou, s kterou se učíme i hrajeme.“

J. Bříšková

„Včelka je super prostředek pro procvičování čtení a dcerce pomohlo odstranit nechuť ke čtení.“

Hana Šafářová

„Dobrý den,
včelku dcerka využívá každý den a musím říci,že ji velmi baví a pomáhá. Čtení se stalo její zábavou, což jsem velmi ráda.Na naší škole se vyučuje čtení genetickou výukou a tato metoda jí moc nevyhovuje a tak jsem velmi ráda,že mi s tímto problémem včelka pomáhá,ale hlavně dceři.
Každý týden je vidět pokrok a má pro dceru velký přínos.
Včelka je pěkně zpracovaná a motivující.
Určitě budeme nadále pokračovat“

Zámečníková Ilona

„Ráda bych Vám poděkovala za "VČELKU", je to perfektní projekt, mám 7 let stará dvojčata v 1.třídě, s čtením problémy typu poruch čtení nemáme. Nicméně pravidelné čtení, které máme školou doporučené nám někdy dělá trochu obtíže. Ale Vaši VČELKU využíváme necelé 4 dny velmi aktivně. Cvičení jsou perfektně naplánovaná. Má matka je lingvistka, když viděla jak děti pracují s počítačem a pracují  s včelkou  byla nadšená. Včelku jsem doporučila i našim známým, co mají stejně stará dvojčátka jsou nadšeni.

Tak že velké díky !!!!!“

MUDr. Magdaléna Vokrojová

„Dobrý den,
Včelka nám funguje dobře, zatím máme stále co dělat a co zdokonalovat. I ve škole jsme již zaznamenali zlepšení, z čehož vyplývá, že nám Včelka dost pomáhá. Vzhledem k tomu, že s Včelkou pracujeme zatím krátce a prakticky pouze 4x týdně, tak jsme myslím stále na začátku a zatím nemáme žádné připomínky.
Počítáme ale do budoucna zapojit i rodiče vnuka, aby i oni s ním pracovali.
S pozdravem Babička Viková“

Babička Viková

„Syn je nadseny a dokonce si vzal dnes do skoly I knizku, konecne ho cteni bavi a zacina se zlepsovat.
Moc dekuji, ze se takoveho cinnosti venujete. Ja uz byla z jeho cteni ve druhe tride zoufala a take mu to kazi ostatni predmety nebot nestiha cist zadani. Ted vidim i mozne mirne zlepseni a to po tydnu.“

Jitka Šenková

„Děkuji za podporu,
dnes  jsem měla na nápravě v PPP chlapce 9 let, který předtím nečetl, díky Včelce se nám začíná rozečítat. Sláááva.“

Mgr. Jaroslava Budíková

„Dobrý den,
Včelku jsem pořídila hlavně kvůli svému synovi, který překonává problémy s dyslexií, což je takový začarovaný kruh, kdy ho nebaví číst, protože mu to nejde a nejde mu to, protože ho nebaví trénovat.
Na Včelce je pozitivní, že může střídat různá cvičení a tím mu pomáhá udržet pozornost.
Co velmi hodnotím je "odměňování". Možnost "zahrát si" po "práci" je prostě super a motivující. Vždy ho povzbuzuji, pěkně cvič a pak můžeš utratit víc bodíků :-)
Včelku vidím jako velmi zdařilý projekt. Momentálně mě nenapadá žádný námět na zlepšení, ale jestli na něco přijdeme, napíšeme.
Přeji vám mnoho úspěchů při další práci.“

Božena Nováková

„Na základě svých zkušeností musím tedy napsat, že mě velice Váše webové stránky nadchly, pro 2. stupeň zejména složka čtenářská gramotnost, kterou se snažíte doplnit. U většiny dětí je pochopení smyslu a obsahu textu, orientace v něm velice zásadní problém.“

Lucie Frišová, pedagog na 2. stupni ZŠ Prosetín

„Dobry den,
pravidelna prace s Vcelkou opravdu synovi vylepsila cteni, jsem tedy vice nez pokojena, ze neco tak uzasneho existuje.“

M.Prosicka

„Dobrý den, Včelka se nám líbí. Syn chodí do čtvrté třídy a nejvíce se mu líbí nakupování obrázků. Včelku dělá každý den. Nejraději má pexeso, které se mi zdá docela těžké, ale syn ho dělá poměrně bez obtíží. Pro nás jsou nejdůležitější cvičení na doplňování slov do textu a hledání slov, která do textu nepatří. Přeji hodně úspěchů a mnoho uživatelů.“

p. Škarydová

„Velmi vám děkuji za skvělý program a nápady. Moje dcera je s Včelkou nadšená, nechtěla číst a teď se těší na každou práci s Včelkou. Učím na 1. stupni základní školy- je to úžasný program pro všechny děti s poruchami učení i pro ostatní, kterým čtení nejde hladce. Velmi Vám děkuji a přeji další skvělé nápady.“

Šárka Ruprichová

„Martinek pracuje s cvičením, výborné, babička mu pomáhá, děkujeme.“

J. Sapiková

„Mockrát děkuji za Vaši aplikaci, je úžasná.“

Mgr., D. Straková, speciální pedagog

„Dobrý den,
předem bych chtěla uvést, že malý je ze Včelky nadšený. Je to pro něj vzácnost, poněvadž jinak k PC nemůže a Včelku má pouze za odměnu. Včelka je skvělý program, má pěkný design, lehké ovládání, nepřeberné množství cvičení s různou obtížností, což je také perfektní. I přesto si však dovolím mít pár připomínek. Neberte je prosím jako výtku, nýbrž jako postřehy jedné mámy ;) (pozn. Včelka tým: připomínky již zapracováváme do aplikace)“

Barbora Vjaclovská

„Včelku máme zatím jen krátkou dobu. Ale když jsem ji objevila byla jsem nadšená. Syn na počítači taky pracuje raději a ochotněji než s pracovními listy a tabulkami. Navíc získá nějakou tu odměnu:-)))
Zatím jsem na žádné "závady" nepřišla.
Děkuji moc za Včelku a ať se Vám práce daří.“

Alena Paterová

„Dobrý den, Včelka nám funguje dobře a mojí dceru hodně baví a i ke čtení našla lepší vztah, tak za nás spokojenost.“

Marcela Kratochvílová

„Vaše pomůcka do třídy je skvělá. Začneme ji využívat pro pestrost výuky. Děkujeme.“

Dagmar Vyhlídková, učitelka na ZŠ Kardašova Řečiče

„Dobrý den.
Ano Včelka nám hodně pomohla. Neděláme vždy všechny cvičení, spíše opakujeme modré cvičení a vybíráme ze zelených, např. analýzu slov, ta nám hodně pomohla při diktátech. Jinak nemám žádnou výtku, Je super, že existuje taková aplikace. Mějte se hezky.“

Emil K.

„Dobrý den,
s včelkou jsme velmi spokojeni. Syn je v první třídě a i přes velké množství úkolů se snažíme najít si čas na včelku, kde ho baví řekla bych téměř všechny úkoly a za odměnu pak nakupuje obrázky. Určitě bude naším každodenním společníkem o prázdninách.
Včelka funguje skvěle, oceňuji přehled i graf, ten hlavně syn, kde vidí které dny vynechal a že se musí zlepšit.
Děkujeme :-)
M. Důrasová“

Michaela Důrasová

„Velice chvalim vcelku. Hodne nam pomohla.“

Semeder Dario

„Včelka svým rozsahem pokrývá široké spektrum čtenářů. Od začátečníků po zdatné čtenáře. Šířka nabídky i struktura aplikace poskytuje nekonečné možnosti využití.
V aplikaci nejčastěji používáme cvičení jako:
Porozumění krátkému textu, pexeso, délky samohlásek, slovní spojení, dějové obrázky a posloupnost, vynechání slabiky ve slově, spodobu, Tetris.
Děti aplikace velmi baví a je to úžasné zpestření a oživení vyučovací hodiny.“

Hodnocení aplikace „Včelka“ od paní učitelky na ZŠ prof. Zdeňka Matějčka, v Mostě

„Jinak, já jsem s Včelkou spokojena, děti aplikaci milují. ... Dokonce mám jednoho kluka "závisláka" na Včelce, cvičí každý den, sbírá body a nakupuje obrázky (mají zakoupenu i licenci domů). Musely jsme ho trošku přibrzdit, protože pak už nebyla síla na zvládnutí ostatních úkolů.“

Lenka Kořínková, školní speciální pedagog, ZŠ Velké Hamry

„Syn si ovládá Včelku zcela sám, takže se již několikrát stalo, že jsem přišla z práce domů a úkoly měl splněné, což je jistě jedna z hlavních výhod pro zaměstnané rodiče. Zaregistrovali jsme i zlepšení ve škole. Došlo k výraznému zlepšení psaného projevu a samostatné práce při vyučování. Za nás tedy jednoznačně jednička s hvězdičkou.“

J.Ticháčková

„Dobrý večer, vyhledala jsem tento program (Včelka), protože jsem ho dnes viděla v ukázkové hodině pro předškoláky. Pomáhala jsem pí učitelce, děti z posledního ročníku MŠ hláskovaly písmena do slova podle obrázku. Moc se mi tento výukový program líbí a chci ho doporučit rodičům mé vnučky T. Tímto jsem vám chtěla poděkovat a projevit uznání.“

Vlasta Kuchařová

„Opravdu jsem nadšena a toto je to, co jsem roky hledala pro nápravu dětí s dysporuchami.
Příští rok od září začínám opět v první třídě a ihned do Vašeho projektu začlením všechny první třídy.
Celá škola má SMART tabule, možnost pracovat s iPady.
Pro čtenářskou gramotnost je to super.“

Dagmar Nebuželská, učitelka na 1. stupni ZŠ

„Včelka funguje, jsem spokojená.“

Marika Lázníčková

„Nejlepším zhodnocením, je že dostáhují efekty v podobě synova enormního zlepšení ve vnímání textu a čtení. Myslím si že, jste zvolili příjemné UX a UI pro děti a forma gamefikace je to, co je udrží na židli. Roztažení formátu na celou obrazovku je nezvyklé, ale chápu, že zakrýváte rušivé prvky, které děti rozptylují. Slider se včelkou je názorný a děti vizuální formou mají přehled o délce cvičení. Super. Z osobního postřehu vidím, že syn se i těší, že si na závěr výuky postaví ZOO či něco jiného. Včelka se nám vintegrovala do života jako plyšový medvídek před spaním a v rámci dne má i svůj řád a místo. Díky.“

Jiří Pávek

„Dobrý den,
jen bych se s Vámi ráda podělila o své první dojmy s používáním Včelky. Jsem naprosto nadšená a to propracovaností celého výukového programu a odměňování dětí. Naprosto mě zaskočila odměna 50 bodů za to, že jsme se přihlásili 2x po sobě:)“

Jana M.

„Zatím se moc líbí mně a hlavně se moc líbí dceři. Oceňuji nápad s motivací přes vytváření krajin :) i sebehodnocení smajlíky. Pro dceru jsou zábavná i cvičení sama o sobě, ale motivace navíc zabírá.“

Monika J.

„Jinak jsme velice spokojeni, synovi pomahá a je to skvělý nástroj ke zlepšení, zároveň není tak obtížné syna ke "studiu" za pomoci včelky, přimět.“

Blanka F.

„Děkujeme za včelku. Adélku cvičení baví a je znát pokrok. Takže to není pro nás každodenní povinnost, ale zábava.“

Petra Počtová

„Děkuji moc, dostala jsem na Vás upozornění od spec. pedagožky paní Světlany Drábové, která nám pomáhá zvládat Vývojovou dysfázii a i z ní plynoucí poruchy učení. Moc nám pomáhá sluchové pexeso, syn má problémy s měkčením a délkou hlásek. Díky pravidelnému cvičení se to moc zlepšilo. Ještě jednou díky moc jste skvělí.“

Petra Karlovská

„Moc jsme rádi, že se někdo začal věnovat poruše čtení.“

Šidliák

„Včelka je velice dobrá, strávili jsme spolu s vnukem hodně času čtením i hraním různých her, které jste na Včelku umístili.“

Kučerová

„Ano,fungovala Včelka podle mích představ.Máte Včelku dokonale vymyšlenou.“

Iris T.

„Skvělá služba, děti to baví. Doporučuji všem okolo.“

Josef N.

„Včelka je pro mne zajímavou inspirací a nenapadá mne žádné doporučení ke zlepšení.“

Barboha N.

„S Včelkou jsem byla velice spokojena. Naprosto splnila moje očekávání a hodně nám pomohla. Nejvíc jsem ocenila, že byla přesně šitá na míru naším požadavkům a motivovala dceru dělat další lekce.“

Čiháková

„Včelka funguje podle mých představ, určitě dceru posunula ve čtení.“

Věra J.

„Se Včelkou jsme spokojeni. Myslím si, že nám to pomohlo se rozečíst.“

Sandra O.

„Se včelkou se pořád ještě seznamujeme :-) Jinak jsme velice spokojeni, synovi pomahá a je to skvělý nástroj ke zlepšení, zároveň není tak obtížné syna ke ""studiu"" za pomoci včelky, přimět.“

Blanka F.

„Jsme spokojeni. Obě naše dcery pracují s programem rády.“

Václava B.

„Pro školy je tato aplikace velmi zajímavá, mě osobně se líbí, že děti pracují na počítačích a cvičení jsou v elektronické podobě. Webové stránky jsou pěkně graficky a barevně zpracované. Oceňuji vysvětlení, k čemu jaké cvičení je a možnost vlastního nastavení cvičení, respektive možnost vyřadit cvičení, která děti nebaví nebo je už dobře zvládají. Dalším pozitivem je kontaktování a nabídnutá pomoc přes mail (přímo konkrétní osobou) ihned po registraci. Přínosné je i zaslání v grafické podobě úspěšnosti plnění jednotlivých úkolů.“

Lucka

„Nejsme typickými uživateli Včelky. Používáme ji s 19-letým mentálně hendikepovaným synem na procvičování základních dovedností čtení. 
Včelka našemu účelu slouží dobře - F. je soutěživý, takže na něj dobře platí motivační prvky. Přeju hodně radosti z úspěchů Vašeho sympatického projektu.“

Lenka Z.

„Včelka perfektně zafungovala - kluci udělali za těch pár týdnů ve čtení úžasný skok, takže i paní učitelky ve škole jsou s jejich čtením konečně spokojené.“

Alice S.

„Syn je spokojený a mě se to také líbí. Má možnost si 3 cvičení vybrat a pak vybírám já. Určitě je to škola hrou a mám pocit že se zlepšuje.“

Petra P.

„Jsem ráda, že pro děti s poruchou učení apod je něco jako včelka a hlavně takto dostupné.“

Pavla V.

„Děkuji za mail. Se Včelkou jsme spokojení, i s jejím nastavením.“

Marie Ř.

„Dobrý večer, jsem nadšená i syn a je to skvělé. Tahle forma vyuky se mu líbí. Děkujeme“

Petra L.

„Líbí se nám skladba cvičení, mám pocit, že syn se po Vašich cvičeních ve čtení výrazně zlepšil.“

Jitka M.

„Včelka funguje tak jak má. Jsem velmi spokojená a dcera se rychle zlepšuje ve čtení.“

Lenka H.

„Program Včelka se nám moc líbí, syn na Včelce rád trénuje čtení a těší se na body, za které může nakupovat obrázky.“

Vladimíra L.

„Aplikaci pouzivame prvni den, a to pro petiletou dceru, ktera chodi do skoly v Park Lane, dobre cte v anglictine, ale v cestine se ztraci. Je nadsena, Vcelka ji pomuze prekonat uskali dlouhych slov, posili si slabikovani a dcerka se tak nauci mit rada cteni i v cestine. Hodne zdaru Vcelce i celemu Vasemu tymu.“

Jana K.

„Moc děkuji za včelku! Pro rodiče a pro dítě je to naprosto skvělá věc – já mám dokonalý přehled díky statistikám, které oblasti jsou ke zlepšení a dítě je nadšené z her.“

Markéta H.

„Jsme moc spokojeni s programem Včelka. Ondra se podstatně zlepšil i v hodinách čekého jazyka, ke kterému již nemá takový odpor, jak tomu bylo v minulosti."“

Katerina V.

„Bych Vám chtěla poděkovat za vytvoření skvělého programu, má u našich dětí velký úspěch.“

Michaela Ř.

„Líbí se mi zpracováni programu, umí zaujmout děti. Aktivní, pozitivní přístup k zákazníkovi.“

Radek

„Dítě to baví.“

Barcab

„Vstřícnost a pomoc super a hned!“

Zimčáková

„Syn je "hrami" nadšený.“

Markéta F.

„Aplikace se mi moc líbí, pracuje s dětmi v individálním tempu a myslím si, že propojení čtení s technologiemi je to, co právě děti nadchne. Taky se mi líbí, že i rodiče se pomocí Včelky mohou o kvalitách čtení svého potomka dovědět více a ví, co sledovat a trénovat.“

Martina V.

„Dnešní děti mají rády techniku, myslím, že zaujme víc než klasická kniha.“

Ivana

„Vše proběhlo bez problému. Já jsem to ještě neviděla v provozu ,ale vnuk pro kterého to byl dárek, je nadšen.“

Iva

„Nedocenitelná pomoc pro malé školáky. Úkoly šité na míru pro každé dítě, cvičení jsou pro zábavná a přitom opravdu hodně přínosná. Řeší každý jednotlivý problém se čtením. Navíc poradna pro rodiče. Vynikající komunikace s rodiči. Opravdu moc děkuji za tuto službu. Rozhodně doporučuji všem rodičům.“

Olga

„Celková spokojenost s pořízením i pozdější aktivací. Není co vytknout. Čtení si procvičuje i vnuk, který ještě číst neumí a moc se mu to líbí. Doporučuji.“

Mirka

„Syna konečně baví číst !!“

Jana

„Cvičení šitá na míru uživatele.“

Filipova

„Procvičování přes počítač děti mnohem více láká. V diagnostice zhodnotí dítě dle obou metod učení čtení - analyticko-syntetické i genetické. Lze si nastavit různá cvičení pro rozvoj čtení, od písemek, přes čtení různě složitých slov, určování slabik, procvičování porozumění textu, rýmování, po diktáty. Ale některá cvičení jsou i formou hry - pexeso. Každé cvičení lze individuálně nastavit dle schopností dítěte. Děti za splnění úkolů získávají body, za které si "kupují" části obrázku, což je motivuje.“

Pavla Kalouskova

„Včelka ho moc baví a při prvním, zkušebním týdnu, kdy Včelku používal, jsem zaznamenala výrazné zlepšení ve čtení! Tak děkujeme za výborné zpracování!“

Martina Ch.

„Tímto Vám moc děkuji za Včelku. Davču prostě číst nebaví (2. třída a čte strašně (ADHD)), ale na procvičování s Včelkou se těší, tak snad ho to brzy neomrzí. A hlavně, když se slyšel na nahrávce, sám se zděsil a to je, myslím, ta největší motivace.“

Lenka D.

„Pro vnuka je čtení celkem zábavné, přes PC ho to baví mnohem více než z knihy. Nejvíc ho baví pexeso...Děkuji“

Iva O.

„Na Váš výukový program jsme dostali doporučení od paní učitelky. Jsem velice spokojená a co je hlavní - mého syna výuka ohromně baví. Je to opravdu neuvěřitelné, celou první třídu jsme bojovali s nechutí dělat domácí úkoly a teď o prázdninách se sám dobrovolně chce učit!!!!“

Petra V.